Bieg na fali – trzecia edycja

Zapraszamy na trzecią już edycję „Biegu na fali”, któremu od początku przewodzi hasło: „Pomaluj świat kolorami L’Arche”.

15 CZERWCA 2019 (sobota)

Start godz. 10:00 (dom L’Arche, Poznań, ul. Żytnia 34)

Dystans: 4,2 km (do pokonania pieszo, rowerem, wózkiem inwalidzkim, hulajnogą, byleczym…  )

Opłata startowa: tylko 15 zł !

Już 15 czerwca o godz. 10:00 zgromadzimy się w domu przy ulicy Żytniej 34, by stamtąd – w dowolnym tempie oraz bez presji rywalizacji, przemierzyć dystans 4,2 km. Punktem docelowym jest drugi dom poznańskiego L’Arche, znajdujący się przy ulicy Polańskiej 13 a.

„Bieg na fali” stanowi  okazję do integracji, ponieważ uczestnikiem może zostać każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia czy stopień niepełnosprawności – można biec, iść, jechać na rowerze czy nawet na hulajnodze. Aktywnie spędzony czas daje możliwość odkrycia tego, co łączy nas wszystkich. Tegoroczny bieg będzie również okazją do świętowania 25-lecia powstania poznańskiego L’Arche.

Uwieńczeniem biegu będzie piknik zorganizowany w urokliwym otoczeniu Rezerwatu „Żurawiniec” przy ulicy Polańskiej 13a. Temu plenerowemu wydarzeniu będzie towarzyszyło mnóstwo atrakcji, szczególnie dla dzieci i młodzieży, takich jak: koncert, chodzenie na szczudłach, zabawy animacyjne z chustą i tunelem, malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, tworzenie balonowych zwierzątek, puszczanie dużych baniek mydlanych, możliwość zrobienia zdjęć w strojach z różnych części świata oraz ich wydruk na miejscu czy peruwiańskie gry planszowe. Nie zabraknie również grillowanych potraw, słodkości i napojów. Po zakończeniu biegu odbędzie się piknik w ogrodzie domu przy ul. Polańskiej 13 w Poznaniu. Podczas pikniku będzie można zapoznać się z działalnością Fundacji, mieszkańcami domów, a także zobaczyć dom Wspólnoty L’Arche od środka.

Warunkiem wzięcia udziału w „Biegu na fali” jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego: do 12 czerwca 2019 r. Opłata startowa wynosi 15,00 zł i zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji. Warunkiem dopuszczenia do Biegu jest również założenie dwóch różnych kolorowych skarpetek. 

Dodatkowych informacji udziela Przemysław Szmidt pod nr tel. 662 489 666.

Bądź tego dnia z nami!

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Poprzez fundację FaniMani wspierają nas też...