Zapytanie ofertowe

W związku z realizacją projektu „Krok do aktywności” w ramach Poddziałania 9.1.1 Aktywna integracja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020;
Fundacja L’Arche poszukuje Wykonawcy usług:
1. Kurs komputerowy zakończony egzaminem dla 3 osób niepełnosprawnych,
w tym osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Poświadczeniem pozytywnego ukończenia kursu zawodowego będzie zaświadczenie o zdanym egzaminie wraz z certyfikatem ECDL.
Poziom kursu musi być dostosowany do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnością intelektualną. Kurs wraz z egzaminem musi zostać zrealizowany w bieżącym roku, tj. do końca grudnia 2016 roku.
Miejscem realizacji usługi będzie siedziba Wykonawcy, wyposażona w odpowiedni sprzęt wraz z oprogramowaniem. Wykonawca musi posiadać stosowne doświadczenie, niezbędne do prawidłowej realizacji usługi.

2. Kurs spawania metodą TIG 141 wraz z egzaminem dla 1 osoby z niepełnosprawnością. Szkolenie ma obejmować część teoretyczną i praktyczną. Uczestnik szkolenia po pozytywnym zakończeniu szkolenia otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu.
Po zdanym pozytywnie egzaminie uczestnik otrzyma książeczkę spawacza i świadectwo egzaminu spawacza. Kurs wraz z egzaminem musi zostać zrealizowany w bieżącym roku, tj. do końca grudnia 2016 roku.
Wykonawca usługi musi posiadać udokumentowane uprawnienia oraz warunki i kwalifikacje potrzebne do należytego wykonania usługi.

Oferty należy kierować do dnia 05.09.2016 roku na adres e-mail: wioleta.wegrzyn@larche.org.pl lub w formie papierowej na adres: Fundacja L’Arche Śledziejowice 336, 32-020 Wieliczka.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to top
Nasi darczyńcy
123lazienka.pl neness.pl epaka.pl allezloto.pl edomator.pl brilu.pl domtech24.com spyshop.pl sklep.grupamagnum.eu otozegarki.pl horecapolska.pl mebleropez.pl asczesci.pl isprzet.pl grupa-icea.pl plusgum.pl