Zapraszamy na ‘Bieg na fali’

Zapraszamy na drugą już edycję „Biegu na fali”. W tym roku ponownie przewodzi nam hasło: „Pomaluj świat kolorami L’Arche”.

Już 9 czerwca o godz. 10:00 spotykamy się w domu przy ulicy Żytniej 34, by stamtąd wspólnie – w dowolnym tempie oraz bez presji rywalizacji, przemierzyć dystans 4,2 km. Punktem docelowym jest drugi dom, znajdujący się przy ulicy Polańskiej 13a.

„Bieg na fali” stanowi niewątpliwie okazję do integracji różnych środowisk społecznych, ponieważ uczestnikiem może zostać każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia czy stopień niepełnosprawności – można biec, iść, jechać na rowerze czy nawet na hulajnodze. Aktywnie spędzony czas jest okazją do odkrycia tego co nas wszystkich łączy.

Uwieńczeniem biegu będzie piknik zorganizowany w urokliwym otoczeniu Rezerwatu „Żurawiniec” przy ulicy Polańskiej 13a. Temu plenerowemu wydarzeniu będzie towarzyszyło mnóstwo atrakcji, szczególnie dla dzieci i młodzieży, takich jak: koncert, chodzenie na szczudłach, zabawy animacyjne z chustą i tunelem, malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, tworzenie balonowych zwierzątek, puszczanie dużych baniek mydlanych, możliwość zrobienia zdjęć w strojach z różnych części świata oraz ich wydruk na miejscu czy peruwiańskie gry planszowe. Nie zabraknie również grillowanych potraw, słodkości czy napojów.

Warunkiem wzięcia udziału w „Biegu na fali” jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego: do 06.06.2018 r. Opłata startowa wynosi 15,00 zł i zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji. Dodatkowych informacji udziela Przemysław Szmidt pod nr tel. 662 489 666.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: BIEG NA FALI

Scroll to top
Poprzez fundację FaniMani wspierają nas...