Fundacja L'Arche w Śledziejowicach

poszukuje osób na stanowiska:

Zakres wykonywanych zadań:

  • praca z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną
  • sprawowanie opieki nad mieszkańcami domu pomocy
  • pomoc mieszkańcom w czynnościach  dnia codziennego i higienie osobistej
  • pomoc w zajęciach rehabilitacyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • dodatki do wynagrodzenia
  • zmianowy system pracy
  • możliwość zamieszkania na terenie domu pomocy
  • szkolenia i wsparcie w rozwoju osobistym

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością (na przykład w domu pomocy)
  • wykształcenia: opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarka, pracownik socjalny, terapeuta zajęciowy lub opiekun w domu pomocy społecznej
  • umiejętności pielęgnacji i opiekowania się  osobami zależnymi
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • ważnym atutem będzie umiejętność kierowania busem do 9 osób.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • podpisana klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Chcesz do nas dołączyć? Skorzystaj już dzisiaj z naszego formularza rekrutacyjnego.

Dokumenty aplikacyjne można też przesłać pocztą elektroniczną na adres: sledziejowice@larche.org.pl.

  • Prowadzenie dokumentacji mieszkańców Domu.
  • Sporządzanie sprawozdań, wywiadów, opinii dla urzędów, sądów, organów pomocy społecznej.
  • Załatwianie wszelkich spraw formalnych mieszkańców.
  • Pisanie i rozliczanie grantów i projektów
  • Kontakty i współpraca z rodzinami i opiekunami prawnymi mieszkańców.
  • Praca z dorosłymi osobami z  niepełnosprawnością intelektualną.
  • Sprawowanie opieki nad  mieszkańcami.

Oferujemy:

  • możliwość zamieszkania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy socjalnej
  • wykształcenia wyższe: pracownik socjalny
  • ważnym atutem będzie  umiejętność kierowania busem do 9 osób.

  • CV

  • praca z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną
  • prowadzenie zajęć terapeutycznych
  • opieka i towarzyszenie osobom w codziennych czynnościach
  • transport uczestników busem Fundacji (9- osobowym)
  • współpraca z zespołem terapeutów i opiekunów

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie kierunkowe
  • kursy uprawniające do pracy z osobami z niepełnosprawnością
  • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane dodatkowe umiejętności: techniczne, komputerowe, muzyczne, manualne, itp.

  • CV

Główne zadania:

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych, marketingowych, reklamowych
  • pisanie i rozliczanie grantów i projektów
  • pozyskiwanie środków finansowych i materialnych na budowę nowego rodzinnego domu pomocy,
  • współpraca z dotychczasowymi darczyńcami oraz pozyskiwanie nowych.

Kogo szukamy: osoby kreatywnej, przedsiębiorczej, samodzielnej, odpowiedzialnej, nawiązującej łatwy kontakt z ludźmi, lubiącej elastyczny czas pracy z możliwością pracy również w weekendy.

Z jakim doświadczeniem: umiejętność pisania i realizowania projektów, grantów, wniosków o dofinansowanie, łatwość w tworzeniu treści  w mediach społecznościowych.

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w branży NGO, znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zagadnieniach CSR, umiejętność  kierowania samochodem osobowym.

Co oferujemy:  sensowną i ciekawą pracę w zespole ludzi zaangażowanych, sympatycznych i empatycznych, umowę o pracę na 1/2 etatu z możliwością powiększenia do całego etatu.

Gdzie działamy: Kraków i Śledziejowice koło Krakowa

Szczegółowych informacji udzieli: Wojciech Zieliński,  wdoliwazielinski@gmail.com

  • CV

Miejsce pracy: Śledziejowice koło Krakowa

Dokumenty aplikacyjne można też składać osobiście(*) lub pocztą na adres:

Fundacja L’Arche
Śledziejowice 336, 32-020 Wieliczka
tel.: +48 12 288 24 70
kom.: +48 502 593 616

Więcej informacji o nas na: facebook.com/sledziejowice.larche

(*) Nasze biuro jest otwarte w dni robocze w godzinach 8:30-15:00