I Bieg Charytatywny L'Arche Wrocław

Urodzinowe Kilometry dla L'Arche

Świętuj z nami naszą dorosłość!

Od 18 lat na wrocławskich Karłowicach prowadzimy małe domy o charakterze rodzinnym dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. W tych domach są „u siebie”, są Domownikami i wspólnie ze swoimi przyjaciółmi – asystentami odpowiadają za miejsce, w którym żyją.

Na naszą „osiemnastkę” chcemy Was serdecznie zaprosić do wspólnego świętowania  i  wzięcia udziału w I Biegu Charytatywnym „Urodzinowe kilometry dla L’Arche”.

W tym wydarzeniu może wziąć udział każdy. W dowolny sposób, w dowolnym stroju. Można biec, można iść,  jechać na wózku, rowerze, hulajnodze, płynąć kajakiem lub w jakikolwiek inny sposób pokonać swoje Kilometry dla L’Arche.  Żadne ograniczenia nie są przeszkodą, tak jak nie mają znaczenia w naszej wspólnocie. One tylko sprawiają, że jest ciekawiej i bardziej kolorowo.

Jeśli chcesz wspólnie z nami wkroczyć w naszą pełnoletność, zarejestruj się na stronie naszego wydarzenia w serwisie elektronicznezapisy.pl.

Wystarczy, że…

  • zdecydujesz, czy chcesz wystartować w biegu inauguracyjnym wspólnie z nami 29 maja na Karłowicach, w parku im. Marii Dąbrowskiej czy w biegu wirtualnym od 29 maja do 30 czerwca
  • wybierzesz lub zadeklarujesz swój dystans do pokonania
  • wybierzesz lub wskażesz kategorię, w której chcesz wystartować….

…i już możesz robić swoje KILOMETRY DLA L’ARCHE!

Przyłączając się do naszego Biegu możesz też wesprzeć naszą urodzinową zbiórkę na https://zrzutka.pl/z/kilometrydlalarche.  Za zebrane środki będziemy mogli wyremontować przede wszystkim taras, który jest miejscem, gdzie się spotykamy z przyjaciółmi, rodziną, wolontariuszami. Chcemy też wybudować odpowiednie zadaszenie na rowery naszych Domowników, bo aktywność fizyczna jest dla nich świetną rehabilitacją.

Można również wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto wspólnoty L’Arche we Wrocławiu: Santander Bank 24 1090 1522 0000 0000 5219 2029 z tytułem “Imię i nazwisko lub nazwa grupy nieformalnej – Kilometry dla L’Arche”.
 

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy, wykonany przez Domowników medal oraz dyplom.

Świętujesz z nami?

Ambasadorzy

Partnerzy