Wypłyń z nami

opis by Agnieszka O.

Ambasadorzy akcji "Wypłyń z nami"

ROBERT FRIEDRICH (LITZA)

muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, aktywnie działający na polskiej scenie muzycznej od 1986r. Założyciel min. grupy Luxtorpeda i Arki Noego.
Jestem ogromnie zaszczycony, że zostałem ambasadorem niezwykłej akcji „Wypłyń z nami” Fundacji L’Arche. Zbieramy pieniądze na dom! Zapraszam do wypłynięcia! Bo kiedy pomagamy jeden drugiemu czujemy się dobrze i wiemy, że wtedy człowiek staje się naprawdę człowiekiem.

BARBARA LITYŃSKA

artystka, poetka i aktorka zarazem. Można ją zobaczyć na deskach teatru „Teatr 21”. Dzisiaj płynie z nami i zachęca do tego również Ciebie!

MUMIO

Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński, Jacek Borusiński, Tomasz Drozdek – wypływają z nami, by otworzyć nowy dom L’Arche dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Jadwiga, Darek, Jacek i Tomasz zachęcają do wejścia na pokład! To dla odważnych o otwartych sercach. Gorąco polecają!

PIOTR BARON

Należy iść za głosem serca, działać w sztywnych ramach sumienia i pilnie uważać na niewypowiedziane oczekiwania drugiego człowieka, bowiem rozliczani będziemy wyłącznie z miłości. „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Mt 25,40b
(fot. S. Zaremba)

DAREK MALEJONEK

Polski kompozytor, wokalista i gitarzysta, członek zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel i lider Maleo Reggae Rockers.

Partnerzy